Klient: Diageo Polska Sp. z o.o.

Zakres: 
Logo Design
 | 
Zakres: 
Packaging Design
 | 

Opakowania etykiet marki SMIRNOFF VLADIMIR. Ręcznie malowane

Naszym zadaniem było stworzenie kolekcji projektów sleeve’ów dla wódki Smirnoff Vladimir 0,75 l. Opakowania zostały stworzone, aby zrealizować kluczowe cele postawione przez klienta: wzmocnienie wizerunku marki, zwiększenie lojalności obecnych konsumentów, wyróżnienie na konkurencyjnym rynku oraz wprowadzenie inspirującego narzędzia PR, wspierającego komunikację marki.

Naszym zadaniem było dostarczenie innowacyjnego i unikalnego pomysłu, który nie tylko zwróci uwagę na półce, ale także poza nią. Jednocześnie musieliśmy uwzględnić ograniczenia prawne związane z komunikacją alkoholową obowiązujące w Polsce.

Stworzyliśmy bardzo charakterystyczny i niekonwencjonalny - jak na opakowanie wódki - ręcznie ilustrowany design, który doskonale spełnił założenia briefu. Dwa kontrastujące kolorystyczne projekty graficzne nie tylko doskonale odzwierciedlały nową ikonografię Smirnoffa, ale także posiadały unikalny "ludzki dotyk", który przyciągnął uwagę konsumentów.

Nasz projekt sleeve’ów Smirnoff Vladimir spotkał się z uznaniem także w konkursach branży reklamowej w kategorii Design, zdobywając dwie nagrody: Srebro - KTR: Klub Twórców Reklamy Konkurs 2010 oraz KREATURA: Ogólnopolski Konkurs Reklamy Kreatura 2010

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.