Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Skuteczność naszych rozwiązań polega na połączeniu dogłębnej analizy i strategicznego myślenia z wielkimi pomysłami i wielokrotnie nagradzaną estetyką.

Specjalizujemy się w projektowaniu systemów identyfikacji wizualnej, zdobywając uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Design jest naszą pasją, dzięki czemu do każdego projektu podchodzimy z entuzjazmem, zaangażowaniem i świeżym spojrzeniem. White Cat Studio wyróżnia niezmiennie wysoki poziom designu, typografii i liternictwa.

Łączymy design z myśleniem strategicznym, a nasze projekty powstają w oparciu o staranną i szczegółową analizę. Dzięki temu pomagamy markom skutecznie konkurować na coraz bardziej wymagającym rynku.

Przy każdym projekcie zwracamy uwagę na jego specyfikę i kładziemy nacisk na bardzo wiele aspektów w celu osiągnięcia optymalnego rozwiązania oraz stworzenia identyfikacji w pełni spełniającej założenia wyjściowe.

Stworzyliśmy systemy identyfikacji wizualnej dla największych polskich marek, takich jak PKO Bank Polski, PZU, Alior Bank czy Netia. Bardzo dobrze odnajdujemy się nie tylko w projektach komercyjnych, realizowanych dla największych korporacji, ale również w przedsięwzięciach niszowych, artystycznych, wymagających specyficznej estetyki, np. związanych z modą czy sztuką.

Tworzymy zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży brandingowej, co szczególnie cenią sobie nasi klienci, powracający do nas regularnie z nowymi projektami.

Nasze doświadczenie  pozwala tworzyć nam branding, który nie podąża utartymi ścieżkami.

Prestiżowe nagrody międzynarodowe, takie jak:

11 x statuetek KTR,
9 x Złotych Orłów
7 x Chimer
3 x nagrody Kreatura
2 x European Design Award
1 x Red Dot Design Award
1 x Brand Identity Grand Prix
1 x GOOD DESIGN

Mamy na swoim koncie ponad 30 nagród i wyróżnień, na które składa się między innymi:

Brand Identity Grand Prix 2015,
Red Dot Design Award,
European Design Award (dwie nagrody),
City Nation Place Awards 2018 (finalista konkursu)
oraz najbardziej uznana na świecie nagroda
w zakresie designu GOOD DESIGN.

Design

Logo
Corporate identity
Brand design
System nawigacji
Brand Book
Materiały drukowane
Kroje pism
Serwisy www
Opakowania

Naming

Claimy
Nazwy firm i marek
Nazwy produktów

Brand

Strategia komunikacji wizualnej
Architektura i pozycjonowanie marki
Analiza desk research

Brand Care

Doradztwo strategiczne
Warsztaty i szkolenia dotyczące wdrożenia systemu
Audyt brandingu i strategii komunikacji wizualnej
Audyt wdrożenia systemu identyfikacji wizualnej

Design Care

Warsztaty i szkolenia
Doradztwo projektowe
Doradztwo typograficzne
Audyt graficzny

Michał Łojewski

Współzałożyciel i wieloletni dyrektor kreatywny White Cat Studio.

Urodzony w 1974 r. w Warszawie. Dzieciństwo spędził w Tokio.
Absolwent Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Stoi za nim 25-letnie doświadczenie zawodowe.
Posiada wyjątkowe wyczucie w zakresie projektowania i budowania strategii komunikacji wizualnej.

Autor identyfikacji i strategii komunikacji wizualnej dla największych polskich marek takich jak: PZU, PKO Bank Polski, Netia i Alior Bank.

Pomysłodawca i współzałożyciel Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) i Klubu Brand Design (KBD), autor licznych publikacji prasowych z zakresu designu w Polsce i za granicą, prowadzi również wykłady na branżowych konferencjach i sympozjach o tematyce: Design, Corporate Identity, Typografia i Packaging.

Uhonorowany przez Magazyn Brief tytułem Człowiek Roku 2012.

Adrian Dutkowski

Creative Director White Cat Studio

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Wydział Form Przemysłowych.

Ma ponad 15 lat doświadczenia zawodowego, które budował działając jako freelancer na polskim rynku graficznym. Od niespełna 9 lat związany z White Cat Studio, w czasie których pracował nad licznymi projektami z zakresu namingu, web designu i brandingu dla marek takich jak: PZU, Warta, Wielton, Medicine, Leroy Merlin, Uniwersytet Merito (daw. Wyższa Szkoła Bankowa), Polski Instytut Sztuki Filmowej PISF czy Wieliczka.

Obecnie nadzoruje dział kreacji w White Cat Studio. Posiada intuicję graficzną i duże doświadczenie w zakresie designu, architektury marki i strategii komunikacji wizualnej. Jak sam mówi z przekąsem: “Branding to sztuka tworzenia narracji, która porusza, jest zapamiętywana, a tylko przy okazji sprzedaje produkty czy usługi"