Klient: HB Reavis Poland Sp. z o.o.

Zakres: 
Naming
 / 
Zakres: 
Desk Research Analysis
 / 
Zakres: 
Logo Design
 / 
Zakres: 
Brand Identity
 / 
Zakres: 
Typography
 / 
Zakres: 
Iconography
 / 
Zakres: 
Brand Book
 / 

Nazwa i nowa identyfikacja marki FOREST. Forest in the City

Zrównoważony rozwój, ekologia, miasta inteligentne i przyjazne mieszkańcom, samowystarczalne ekosystemy, niedobór wody, susza, wycinanie lasów deszczowych - to działania i zjawiska, któresą coraz mocniej obecne w naszym codziennym życiu, stanowią wyzwanie dnia dzisiejszego idefiniują kształt przyszłości na Ziemi.

Projekt “FOREST”, który stworzyliśmy dla naszego klienta, międzynarodowej firmy HB Reavis, idealnie wpisuje się w tę tematykę. Jest to otulone zielenią, wyjątkowe miejsce pracy w Warszawie, w którym biznes spotyka się z wielkomiejskim stylem życia we wszystkich możliwych wymiarach. Nazwa i system identyfikacji podkreślają holistyczny charakter kampusu biurowego, komunikując jednocześnie wejście natury w przestrzeń miejską i ideę „Forest in the city”.

Misją HB Reavis jest tworzenie wielowymiarowych, innowacyjnych przestrzeni do pracy. Swoje projekty tworzą w oparciu o obserwację zmieniającej się rzeczywistości, życia w mieście i rynku pracy, chcąc zapewnić niezwykłe doświadczenia ludziom, którzy w nich pracują.

Zaprojektowaliśmy system identyfikacji, który jest tak żywy, jak otaczająca nas natura. Zaproponowana przez nas nazwa podkreśla charakter kampusu, w którym developer zaplanował liczne aktywne strefy wypoczynku wśród bujnej zieleni. W zaprojektowanym przez nas systemie białe litery logotypu pojawiają się zawsze na kompozycji wyrenderowanych dziewięciu koron drzew. Co ciekawe, bez drzew logo nie istnieje. Bez tła stworzonego z listowia nie widzielibyśmy znaku, drzewa nadają mu sens.

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.