Klient: BrandBQ Sp. z o.o.

Zakres: 
Logo Design
 | 
Zakres: 
Brand Identity
 | 
Zakres: 
Typography
 | 
Zakres: 
Brand Book
 | 

Rebranding marki Medicine. Everyday Therapy

Nowatorskie podejście do designu Medicine

Zagubienie, poszukiwanie tożsamości, panaceum na całe zło tego świata, wyrażanie siebie, artystyczny przekaz – to pojęcia wpisane w dzisiejsze życie. Tworząc branding dla marki MEDICINE, postanowiliśmy zatem wrócić do jej DNA tkwiącego w nazwie oraz claimie „Everyday therapy”.

MEDICINE to polski brand, znany między innymi z artystycznych wzorów w kolekcjach modowych i grafikach. Do ich tworzenia marka zaprasza młodych twórców, jedocześnie promując awangardowe, autorskie rozwiązania.

Cały system identyfikacji został stworzony w oparciu o symbole ze świata medycyny. Zarówno typografia, jak i poszczególne elementy systemu nawiązują do recept, opakowań leków oraz innych druków aptecznych. Nieprzypadkowo w logotypie i sygnecie pojawił się charakterystyczny krzyżyk.

Materiał zdjęciowy dzięki uprzejmości MEDICINE.

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.