Klient: Vivex Investment Sp. z o.o.

Zakres: 
Logo Design
 | 
Zakres: 
Packaging Design
 | 

Nowa identyfikacja i opakowania marki AKVO. Musująca woda witaminowa

Naszym zadaniem było zaprojektowanie znaku nowej marki oraz opakowania dla dwóch wariantów smakowych musującej wody witaminowej. Podstawową wytyczną klienta w briefie było założenie, że produkt miał być skierowany do szerokiego grona odbiorców. Wyzwaniem w tym projekcie było stworzenie nowoczesnego wizerunku marki lifestylowej, który wyróżniałby produkt na półce sklepowej i zarazem przedstawiał wszystkie jego właściwości.

Opakowanie miało komunikować orzeźwiający, owocowy smak napoju i wysoką zawartość witamin, a jednocześnie podkreślać słodycz pochodzącą wyłącznie z owoców i brak cukru krystalicznego. Zaproponowaliśmy przeźroczystą etykietę, aby podkreślić fakt, że napój jest naturalny i nic nie zostało przed konsumentem ukryte.

Stworzony przez nas projekt nie tylko spełnił założenia wyjściowe, ale także w pełni wykorzystał możliwości, jakie daje technologia opakowań sleeve.

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.