Klient: EXATEL S.A.

Zakres: 
Desk Research Analysis
 | 
Zakres: 
Digital Audit
 | 
Zakres: 
Logo Design
 | 
Zakres: 
Brand Identity
 | 
Zakres: 
Brand Book
 | 

Rebranding marki EXATEL. Światłowody, telekomunikacja i cyberbezpieczeństwo

EXATEL od 20 lat świadczy usługi dla biznesu i sektora publicznego, a jako głosowy operator hurtowy skutecznie działa na rynku globalnym (Azja, Afryka, Europa).

Rewolucyjny rebranding Exatel - nowoczesna indentyfikacja wizualna

Czym jest światło? To pytanie towarzyszyło nam w pracy nad rebrandingiem firmy, która jakooperator telekomunikacyjny B2B zarządza jedną z największych sieci światłowodowych w Polsce i jest liderem na rynku usług cyberbezpieczeństwa. W odpowiedzi stworzyliśmy key visual, który opiera się przede wszystkim na kolorze imitującym światło: kobalcie z delikatnym gradientem nawiązującym do technologii światłowodowej.

Prosta i nowoczesna identyfikacja połączona z mocnym znakiem jest odpowiedzią na wprowadzoną przez klienta nową strategię i pozycjonowanie firmy oraz podkreśla jej kompetencje. Język wizualny komunikuje zaawansowaną technologię, solidność i bezpieczeństwo.

Dzięki stworzonemu przez nas, w oparciu o intensywne kobaltowe światło, charakterystycznemu systemowi identyfikacji EXATEL stał się rozpoznawalny i zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.