Klient: Unilever Polska S.A.

Zakres: 
Structural Design
 | 
Zakres: 
Packaging Design
 | 

Opakowania marki REXONA. Sztuka uszlachetniania

Najtrudniejszym okresem, w którym produkt kosmetyczny musi wyróżnić się na półce wśród bardzo silnej konkurencji jest czas świąteczny. Przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą półki sklepowe pękają od ogromnej liczby produktów, a firmy ścigają się w tworzeniu atrakcyjnych limitowanych edycji.

Pracując dla marki Rexona tworzyliśmy projekty opakowań produktów skierowanych do kobiet i mężczyzn: Rexona Woman i Rexona Man. Aby przyciągnąć uwagę konsumenta sięgaliśmy do naszej wiedzy drukarskiej i korzystaliśmy ze skutecznego i efektownego narzędzia, jakim są różnego rodzaju papiery ozdobne, powlekane czy folie metalizowane.

W swoich projektach proponowaliśmy atrakcyjny design i ciekawe uszlachetnienia w połączeniu z funkcjonalnością opakowania. Dzięki  stworzonym przez nas projektom strukturalnym bazujących na specjalnych okienkach klienci mogli zobaczyć produkt bez otwierania pudełka.

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.